PÓŁNOCNA-ZACHODNIA GRUPA RADIOAMATORÓW-FORUM CB RADIO

Pełna wersja: Cobra 29 LX LE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=EbGaNy1pxWA">http://www.youtube.com/watch?v=EbGaNy1pxWA</a><!-- m -->

Dostępny października 2010!

Dla uczczenia 50. rocznicy ich, Cobra prezentuje wszystkie nowe 29 LE LX Cobra CB radio. Radio posiada całkowicie nowy design, jakiej aktualnie dostępne od Cobra i długą listę imponujące funkcje. Najbardziej zauważalną cechą jest wspaniałe, wielobarwne cyfrowy. Obejmujących większość radio twarzy, wyświetlacz oferuje informacje na temat bieżącego kanału, przekazywania i odbioru wytrzymałość, poziom SWR i wszystkich innych głównych operacji CB. Wyświetlacz może być łatwo widoczne w nocy, i można ustawić jeden z czterech dostosować kolory.

Oprócz nowego ekranu, Cobra 29 LXLE zawiera szereg ciekawych funkcji. Stacje pogodowe, skanowanie i wpisów bieżąco informowany o aktualnych warunków i zerwać wszelkie sytuacje pogodowe, które istnieją. Nowy na Cobra z 29 linii, skanowanie kanałów pozwala aktywnie skanować wszystkie 40 częstotliwości na ich aktywność. Radio funkcji Sprawdź informacje diagnostyczne na mocy RF, antena i stan napięcia baterii. Inne funkcje obejmują PA (Public Address), tryb ostrzegania anteny wskaźnika delta tune, zwiększenie RF, rozmawiać, pamięć kanałów, dynamike instant kanału 9 / 19 i więcej. Jeśli chcesz cecha zapakowany radio CB z imponującym wystrojem i zaskakującym, Cobra 29 LX LE to doskonały wybór.

* Massive, Multi-Color Digital Display - wyświetlacz oferuje ogromne informacji na temat wszystkich funkcji radia, można ustawić jeden z czterech kolorów i może być wygaszona do jazdy w nocy.

* NOAA Weather Channels - Natychmiastowy dostęp do National Weather Channels. Radio również informuje o sever warunki pogodowe, nawet jeśli nie szczególnego monitorowania kanałów pogodowych.

* Skanowanie kanałów - Nigdy wcześniej oferowane w dniu 29 Cobra line, Cobra 29 LE LX może automatycznie skanować wszystkie 40 kanałów i poszukiwania transmisji podczas zatrzymania działalności znajduje.

* Radio Sprawdź diagnostyczne - Informacje na temat istotnych aspektach CB, takie jak napięcie, moc RF i stan anteny.

* Dyskusja Regulowany Powrót - Słuchajcie własnych transmisji, jak inni z rozmawiać, funkcja, która nadaje wychodzące transmisji przez radio w wewnętrzny głośnik.

* PA Capability- Używanie CB radio publiczne Adres System głośników PA. Odbiór sygnałów może być także monitorowane przez PA.

* Regulowane Dynamike Boost- Dynamicznie zwiększa mikrofon do zwiększenia przejrzystości głos.

* Sterowanie dotykowe- Pozwala poczuć gdzie tarcza jest w jego obrotów bez odrywania oczu od drogi.

* RF Gain- Regulacja otrzymać uzyskać w słabych i mocnych obszarów sygnału.

* Wbudowany SWR Meter- Tune antena i zapewnić maksymalne działanie anteny wbudowanej m SWR

* Inne funkcje obejmują:

o Instant kanału 9 / 19
o Antena Wskaźnik ostrzegawczy
o Delta Tune
o Klucz wyboru Ton
o Przełączenia NB / ANL

* Wymiary - 7.25 "x 9.25 W" D x 2.25 "H

* Gwarancja - dwa letnia gwarancja producenta

[Obrazek: 63_1279277008.jpg]
Za tydzień będzie sztuka na allegro.
A jaka cena tej nowości ??
Poczekamy i zobaczymy jak radio będzie już dostępne u nas.
Dolar obecnie ma bardzo niskie notowania w stosunku do złotego. Teraz opłaca się sprowadzić indywidualnie, a najlepiej w kilku chętnych, zaoszczędzi się na opłacie wysyłkowej... ;-)
W sumie masz rację , bo nie wiadomo ile przytną od tej ceny polskie firmy oferując go na naszym rynku , pewnie będzie tak , jak to miało miejsce gdy pojawił się johny/harry III.