Tags
Author: jezyk403 - Replies: 0 - Views: 976
Katalog anten Sirio
Pobierz TU
Author: jezyk403 - Replies: 0 - Views: 1336
Instalacja Anten Na Budynkach
INSTALACJA ANTEN

Zainstalowanie anteny do radia bez pozwolenia administracji jest dozwolone. Radio, telefon lub odbiornik TV można instalować w pomieszczeniu bez żadnego pozwolenia ze strony administracji budynku, należy tylko uiścić odpowiednie opłaty za użytkowanie tychże urządzeń. Pod pojęciem radio wg słownika wyrazów obcych należy także rozumieć urządzenie nadawczo odbiorcze, a wiec zarówno CB radio jak i radiostacje amatorską, która jest urząd
Author: JACOLLUBUSKIE - Replies: 4 - Views: 1467
konserwacja anten i zabespieczanie przed warunkami atmosfery
jakies patenty do montarzu anten lub jak zakonserwowac itd slucham kolegow :tajniak:
Author: jezyk403 - Replies: 8 - Views: 1649
Porównanie trzech anten bazowych
Która waszym zdaniem jedna z 3 anten jest najlepsza. Zakładam ten temat ponieważ pomoże to mi w wyborze zakupu jednej z anten.
Author: jezyk403 - Replies: 2 - Views: 933
Test anten president, sirio
Poniżej krótka prezentacja dotycząca testu 3 anten sygnałowo takich jak :
President Georgia 32cm
Sirio mini-snake 65cm
Sirio Turbo 1000 115cm

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R3-BjmNezAg[/youtube]
Author: greg - Replies: 12 - Views: 2292
Porównanie anten bazowych na 11m
Czy są lepsze i gorsze anteny chodzi o porównanie 1/4 , 1/2 5/8 , 7/8 fali ( mam na myśli również firmę i model). Jest w moim posiadaniu AT-94, jeszcze nie założona odpoczywa na wsi,jak ją oceniacie. Słyszałem złe opinie o jej kuzynce 5/8 AT-92, rozmawialiśmy o niej na ostatnim spocie. Tak więc co sądzicie o tym ?
Może by zrobić na nastepnym spotkaniu taki test porównawczy .
Author: ROBSON - Replies: 6 - Views: 1036
Opisy anten
To co jest opisywane przez producentów,to jest tylko reklama żeby towar sprzedać,zyski anten w 50% wyssane z palca,do czego ten zysk się odnosi? jak by się odnosił do dipola półfalowego dB ,a zatem ,antena 5/8fali nie może mieć więcej jak 4dB zysku,a antena mobilowa -1,5dB -<czytaj minus>,na forum powinno się powielać sprawdzone konstrukcje a nie chłam,mniej doświadczeni koledzy kupując takie <coś> będą zawiedzeni,że wydali swoje pieniądze na coś co nie spełnia ich oczekiwań.
Author: dawmarek - Replies: 17 - Views: 2114
Odległość anten
Witam.
Pytanie, czy ktoś to sprawdzał, a chodzi mi to w jakiej odległości muszą być od siebie dwie anteny, aby pracowały i nie zakłucały się? Pytam z tego względu, że niedawno chciałem sprawdzić anteny mobilowe i ja postawiłem obok siebie dwie (jena podłączona a druga nie) to były takie szumy że koniec świata a SWR skakał do nieprzyzwoitych wartości. Wystarczyło "odkleić" jedną od auta i było już ok. Czy tak samo jest przy bazówkach?
Pytam pod kątem jakby chciał na przykład podłączyć dwie ante