Tags
Author: ya1 - Replies: 17 - Views: 2071
Wakacje z RADIOFORUM
W związku z planowanym na 22 - 31 lipca wypoczynkiem pod hasłem Wakacje z RADIOFORUM na Pojezierzu Drawskim, mam do kolegów mieszkających w okolicach, lub znających teren kilka pytań.

Założenia są takie: wynajęcie jachtu [wielkość, ew. liczba uzależniona od ilości uczestników - w tym z uprawnieniami] i pływanie na jak najatrakcyjniejszych akwenach Pojezierza Drawskiego. Aktywny wypoczynek połączony z pracą w eterze [/m] z pokładu łajby oraz z obozowisk na lądzie. Stała baza tylko w prz
Author: ya1 - Replies: 2 - Views: 2654
Dłuuugi weekend tatrzański z RADIOFORUM
30.kwietnia-08.maja.2011.

Przed nami kolejny wypad w Polskę. Tym razem zawitamy pod same Tatry z bazą w Gliczarowie Górnym.

Lokator - KN09AI

Gmina do PGA - Biały Dunajec ZP02

Jak zwykle będziemy aktywni na wszystkich pasmach amatorskich. Serdecznie zapraszamy do łączności, a równie miło powitamy tych którzy będą chcieli do nas zawitać i poznać w realu ;-)

MAPA
Author: ya1 - Replies: 7 - Views: 2082
Przegląd instalacji radiowych na zlotach RADIOFORUM
Nie posiadam instalacji na stałe Undecided Anten na budynku umieścić nie mogę, a mobil zmieniam dość często [własny<>służbowy], więc nie opłaca się stały montaż. Moja zabawa z radiem ogranicza się w zasadzie do pracy w podróży, oraz na dość częstych zlotach organizowanych pod szyldem RADIOFORUM.
Doszliśmy więc do wniosku, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest zaprezentowanie tego co ja i moi koledzy stawiamy na zlotach. Uprzedzam jednak, że to powieść w odcinkach [img]http://cb-kf.pl/images/smiles/
Author: PITER - Replies: 0 - Views: 2442
Radioforum.pl
Forum Krótkofalarskie Naszych Kolegów z Wielkopolski polecam :

>> radioforum.pl <<