Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
obejrzenia polecenia i godne miejsca

MIEJSCA GODNE POLECENIA I OBEJRZENIA .
#1
Witam w tym temacie można podawać , opisywać miejsca związane z naszym hobby. Więc zacznę ja. SP2FAX żywa legenda świata radiowego.Mieszka około 50 kilometrów ode mnie. Czasami jak przejeżdżam to widzę jego las anten.
krótki reportaż ze spotkania w jego stacji bazowej.
http://www.youtube.com/watch?v=ApOgH_3u0M4

[Obrazek: http://images61.fotosik.pl/379/13b33e9ce73aac13med.jpg]
Odpowiedz
#2
Maszt Radiowy w Rusinowie .

Jest to Radiowo-Telewizyjne Centrum Nadawcze w Rusinowie, maszt o wysokości 320 metrów, najwyższa konstrukcja województwa zachodniopomorskiego. W latach 60 tych i 70 tych stał tuż obok obecnego masztu drugi, wcześniej postawiony, maszt o wysokości około 270 metrów, wskutek błędnego wykonania pewnych łączeń konstrukcji maszt rozebrano bo groził zawaleniem. Na terenie RTCN Rusinowo są widoczne w trawie stare już nieużywane bloki betonowe z pordzewiałymi kotwami. Obecnie istniejący maszt jest widoczny z bardzo dużej odległości i stanowi dodatkową atrakcję dla podróżujących drogą krajową nr 22 pomędzy miejscowościami Człopa - Wałcz - Piła .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fgbqqHQt8bs&feature=youtu.be[/youtube][Obrazek: http://i1.ytimg.com/vi/BAlYyA-_aQA/maxresdefault.jpg]

[Obrazek: http://mw2.google.com/mw-panoramio/photo...818552.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości