Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
19 na nośna

NOŚNA NA 19
#1
Niestety szanowni koledzy w naszym gronie są ludzie którzy nie powinni mieć dostępu do mikrofonu, dziś niestety nie jest to pierwszy raz pijany pacan postawił nośną na kanale 19, niestety on nie zdaje sobie sprawy że właśnie w tym momencie ktoś może potrzebować pomocy ale dzięki jego głupocie nikt się nie dowoła o tą pomoc bo on WIELKI ZNAWCA TEMATU CB nachlał się i przeszkadzało mu to że ktoś sprawdził sobie radio, więc wcisnął PTT i odciął wszystkie słabsze stacje Bazowe i Mobilne. Dalsze komentarze pozostawiam pod dyskusję.
Radio CB  to nie Komóra i szumieć  musi
Odpowiedz
#2
Było już to omawiane wielokrotnie na radiu , jak również i na żywo , lecz nie przynosi żadnego efektu , co sobota wieczór trzeba podładować mocno baterie ,mikrofon i dalej na #19 , KL400 załączone i w promieniu 100km go słychać :569: :569: :klutnia: :klutnia:
Nie ma co tu ukrywać ,chodzi o Ryśka Barlinek , jedni słyszeli , drudzy nie , jedni znaja na żywo , ogólnie w porządku ale do czasu gdy przychodzi sobotni wieczór i Rysiu naładuje baterie o pare za dużo - ok , ja mu nie zabraniam ale po jakiego grzyba łapie ten mikrofon , wyzywa każdego sprawdzacza radia , w dodatku jak Andrzej napisał stawia nośną blokuje ten #19 , gdzie jego stacja ma jak pisałem najlepsze warunki w okolicy . Poprostu Wstyd na całą okolicę dla Nas radiowców i tyle :/ :/
Odpowiedz
#3
Ja bym zrobił tak. Wieczorkiem długaśny sznurek i mocny a na końcu np. jakiś porządny klucz. Rzucasz ładnie i powoli sobie sznur przeciągasz dla pewnego chwytu. i Ciągniesz ile wlezie aż antena się ładnie złamie bądź wygnie. 2 sposób to jeżeli jest to możliwe to ładnie odciąć kabel antenowy i niech se nadaje. Albo podłączyć jakiś aku do owego kabla i niech sobie prąd płynie do radia. A jak to nie pomoże to wpier**** dal spuścić i po kłopocie. :one:
Odpowiedz
#4
Trzeba coś pomyśleć żeby Rysia wyręczyć , bo po każdym sprawdzaczu radia , nagada sie , a jakby tak nagrać jego teorie i puszczać co 20min. w eter , tak jak to miało miejsce z reklamami gddik , to i by może coś do głowy weszło tym wszystkim sprawdzaczom co ich Rysiu poucza , a i jemu samemu gardło zaoszczędzili :mgreen: :mgreen: Wink Wink
Odpowiedz
#5
Niema co się denerwować tylko porozmawiać z nim konkretnie trzeba na najbliższym spotkaniu żeby po piwku mikrofonu w ręke nie brał , bo naprawdę wstyd na okolicę . Pozdrawiam Józek .
Odpowiedz
#6
W okolicach Poznania to plaga. Począwszy od gościa który pół dnia wrzeszczy na całą okolicę "Jarosław Polskę zbaw" Skończywszy na innym który chyba od miesięcy ma włączoną funkcję VOX i o tym nie wie. Słychać rozmowy w domu, muzykę czy zabawy dzieci.
Odpowiedz
#7
My w złocieńcu takich typów dwóch żeśmy namierzyli Smile

Robi się tak jak ktoś często te nośną stawia bierzemy ręczniaka i jeździmy po okolicy szukając najmocniejszego sygnału, gdy już namierzymy wychodzimy z auta szukamy na piechotę, i jest typ, obcinaczki w rękę i ciach antenkę Smile Jeżeli typ siedzi w aucie to trudno wołamy kolegę i rozmawiamy z gościem rozmowa nie koniecznie jest przyjemna dla delikwenta.


Jaka radość potem nieoceniona i żadnych nośnych na 19
Odpowiedz
#8
Irek dokładnie ale inaczej jest w takiej mieścinie a inaczej w takim Poznaniu czy Wrocławiu nie Wink
Odpowiedz
#9
PiterNT095, ee to jest to samo można uporczywe nośne namierzyć i unieszkodliwić tacy ludzie często to robią z powodu że tak lubią chyba no na brak mózgu nic nie poradzimy Poznań złocieniec nośna w okolicy 3km jest szkodliwa a w poznaniu nawet mniej więc można namierzyć i zlikwidować
Odpowiedz
#10
To też zalezy czy nośna idzie z jednego miejsca czy z mobila przemieszczającego się po mieście . Jak pysia we Wrocławiu stawiała nośną z wieżowca to miała promień 15km zasięgu odbioru .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości