Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
radiu ostrzeganie na trzeźwości o kontroli

Ostrzeganie na radiu o kontroli trzeźwości
#1
Ostrzeganie przez radio innych kierowców o kontroli trzeźwości tzw "dmuchanku w balonik "

Ci co ostrzegają na 19 o trzeźwych porankach to dla mnie naprawdę debile i to ludzie nawet ze stacji bazowych nie będę pisał ksywami ale w naszym regionie też tacy są i ciekawe czy mają świadomość tego co robią że ostrzegają takich potencjalnych morderców za kółkiem jak ten ostatnio w Kamieniu .


:waliwmur: :waliwmur: :waliwmur:
Odpowiedz
#2

Niestety, wszędzie znajdą się tacy, którzy pijani wsiadają za kierownice, albo pracują ciężko całą dobę bez snu i wsiadają za kierownicę, albo nawąchają się kleju i wsiadają za kierownicę albo są trzeźwi ale jeżdżą z ułańską fantazją - nie pomogą żadne nakazy, zakazy ani kary - tylko edukacja!

Co do nagminnego łamania prawa pod hasłem "trzeźwy poranek" - to przypominam, że aby zmierzyć kierowcy trzeźwość funkcjonariusz musi mieć uzasadnione podejrzenie - nie istnieje w polskim prawie coś takiego jak rutynowa kontrola trzeźwości. Zawsze przed taką kontrolą należy poprosić Milicjanta o podstawę prawną, powód kontroli i pisemny protokół z wykonanych czynności. Przypomnę tylko, że w krajach takich jak Wielka Brytania czy Luksemburg limit to 0.8 promila...
Odpowiedz
#3
A ja nadal twierdzę że informowanie o takich trzeźwych porankach potencjalnych pijanych morderców drogowych to czysta głupota a nie edukacja !! Powiedzcie to rodzinom ofiar pijaków drogowych .
STOP PIJANYM I NAĆPANYM KIEROWCOM DROGOWYM .
STANOWCZE NIE DLA WSZYSTKICH INFORMUJĄCYCH O KONTROLACH TRZEŹWOŚCI NA DROGACH !!
Odpowiedz
#4
Mówimy tu o informowaniu o trzeźwych porankach! Ale jak poruszacie temat narkotyków itp to myślę dokładnie to samo co o pijanych za kierownicą!. Ciężką pracę też rozumiem, ale wszystko ma swoje granice!!! Ostatnio spotkałem takiego kolegę na drodze co siedział bez przerwy 12 godzin za kółkiem. Facet nie wiedział gdzie jest miał kłopot z dostrzeżeniem znaków i ze złożeniem zdania w całość sensowną! Dla mnie nie ma usprawiedliwienia żadnego na coś takiego! Pieniądze to nie wszystko. Co z tego że będę ciężko pracował za kółkiem na chleb dla rodziny jak mogę przez swoją nieodpowiedzialność pozbawić ich OJCA i MĘŻA i jeszcze kogoś zabrać ze sobą na tamten świat!!!!!!! Pomyślcie trochę panowie zanim coś napiszecie!!
Żyj tak, żeby nikt, nigdy, przez Ciebie nie płakał
President? Dobre serki
Dziękujemy że jesteś z nami na forum
Odpowiedz
#5
Powiedz to rodzinom zabitych przez pijaka .
Odpowiedz
#6
możesz mi nie wierzyć ale ja nie ostrzegam przed radarami, pytam tylko i wyłącznie o utrudnienia w ruchu i o takich mówię. Jeśli w ogóle mam włączony #19 bo go prawie nie używam. W Szczecinie jest mi on potrzebny żeby wywołać któregoś z kolegów a na trasie napisałem jw
Żyj tak, żeby nikt, nigdy, przez Ciebie nie płakał
President? Dobre serki
Dziękujemy że jesteś z nami na forum
Odpowiedz
#7
Panie Drukarz skoro informujesz zawsze na radiu wszystkich pijaków to nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć Tobie żeby kogoś z Twojej rodziny skasował taki pijak. Napisałem to tak dosadnie bo nikt nie powinien tolerować picia alkoholu i kierowanie po nim pojazdu, a pisanie bzdetów że gdzieś tam jest dozwolone 0,8 to śmiech na sali. Wychodzi na to że skoro tak propagujesz te 0,8 to sam wsiadasz za kółko po alkoholu. Jak byś był moim sąsiadem i widziałbym że wypiłeś tylko 1 piwo to na milion % był bym pierwszy który zadzwonił by na policję z informacją że wsiadłeś po spożyciu. Albo jeszcze inaczej specjalnie wsiadł bym do mojego auta i spowodował bym kolizję żebyś to Ty miał kłopoty nie ja. Więc mam nadzieją że za informowanie pijaków przez Ciebie o trzeźwych porankach na dobre Tobie nie wyjdzie. Pierwszy raz spotykam się żeby ktoś z radiowców informował ścierwa pijackie przeprowadzanych kontrolach trzeźwości. To jakaś paranoja jest
Odpowiedz
#8
Ja też nie tojeruje bełkotu w eterze jak ścieżka tam, czy tam. Lub jak ktoś pyta np. Koledzy gdzie w koronowie można natknąć się na misiaków. Dla mnie to jednoznaczne, że gość ma coś na sumieniu. Nawet choćby jest trzeźwy tpewnie coś ukradł, lub jedzie złomem bez przeglądu:-)
Sam pytam o drogę dokąd jadę, ale ze względu np na zatrzymanie za prędkość.
Nie jestem piratem, nie szaleję ale na "piedziesiątce" mogą mnie złapać że mam akurat 70/h
Nasze ograniczenia nie zawsze są adekwatne do sytuacji na drodze.
Odpowiedz
#9
Dobrze napisane Sobek.
Nigdy nie ostrzegam przed radarami,Policją,nie mrugam światłami itp.To totalny kretynizm i buractwo na 19-tym.Całkowity brak inteligencji i jakichkolwiek ludzkich odruchów wśród takich głupio-mądrych ostrzegaczy.Gdybym mógł to bym nap...lał z "kałacha" do tych debili.
Przez jednego takiego sk...syna straciłem członka rodziny więc daje sobie prawo do takich opinii.W akcie desperacji i głębokiego wzburzenia rozp...łem mu całe auto swoim Ziłem.Sprawa ciągnęła się 2 lata-zostałem uniewinniony - czyn w afekcie.
Karać,zabierać auta,prawka,wsiadać na majątki,piętnować wszędzie i zawsze a najlepiej eliminować ze społeczeństwa.
Współczuję bardzo poszkodowanym w tym wypadku-to niedaleko mnie Sad
Odpowiedz
#10
AndrzejKłodzino, Ciekawe co Ty byś zrobił gdyby taki pijak zabił Twoje dziecko czy wnuczkę?? Ja prawdopodobnie postąpił bym jeszcze gorzej!!!

To nie czasy komuny że wsiadali po pijanemu i jak patrol milicji zatrzymywał to dawało się w łapę. Te czasy już bezpowrotnie minęły. Za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu powinno być minimum 3 lata i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ps. nie mogłem wy edytować
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kanał 19 w radiu samochodowym jezyk403 2 1,401 21.04.2012, 21:03:30
Ostatni post: PITER
  Czy można nagrywać rozmowy na radiu ? AndrzejKłodzino 22 4,657 05.06.2011, 11:36:41
Ostatni post: 29DR194

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości