Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pastuch b5 instalacja i cb

Pastuch B5 i instalacja CB
#11
emilio napisał(a):relingiem będzie niosło Smile , jak miałem Predatora na relingu to huczał jak zacierające się łożysko w kole
ładnie wyglądają ,bardzo dobrze pracują zamontowane w mobilu , ale tylko na postoju , podczas jazdy jest lipa , dlatego odpuściłem tego typu anteny a byłem już o włos od zakupu tej najdłuższej 240cm .
Odpowiedz
#12
PITER, gdzieś już też o tym czytałem, że w trakcie jazdy osiągi tych anten są gorsze. Na chwilę obecną ciężko było mi to zauważyć, ale spodziewałem się większych rewelacji. W niedzielę spotykam siez kolegą Hubertem i przeprowadzimy dokładniejsze testy kilku anten. Wtedy potwierdzę tą tezę (???)
Odpowiedz
#13
Jakie anteny będą w teście ? Czekamy w takim razie na rezultat Wink
Odpowiedz
#14
Tank whip vs Discovery III vs Wilson helikal vs Turbo 5000 i chyba jeszcze porównamy to z T3-27
Odpowiedz
#15
Szkoda że nie mieszkamy bliżej siebie bo bym podrzucił jeszcze do porównania swoje santiago i wilsona , była by szersza gama Wink
Odpowiedz
#16
Ja mam jeszcze małą Sirio Silver 90 do porównania. Testy pomiędzy moim T5000, a Thank Whipem już robiliśmy i w modulacji AM (ja na niewielkim wzniesieniu, Łukasz na autostradzie) udało nam się uzyskać ok 35km w prostej linii. Gdyby nie mój chiński produkt radiopodobny i dość kiepskie warunki na pewno udałoby nam się zrobić więcej. Nie mówiąc już o tym jakbyśmy razem byli na sporych górkach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości