Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nawigacię wiara w

WIARA W NAWIGACIĘ
#1
Do czego może doprowadzić wiara w Nawigację :mrgreen:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://nasygnale.pl/kat,1025349,title,Jechala-jak-GPS-kazal-skonczylo-sie-zle,wid,14083697,wiadomosc.html">http://nasygnale.pl/kat,1025349,title,J ... omosc.html</a><!-- m -->
Radio CB  to nie Komóra i szumieć  musi
Odpowiedz
#2
Jak sie kupuje z biedronki nawigacje to takie się dzieją cuda.
Odpowiedz
#3
No cóż wszystko jest dla ludzi, jest jedno ale osobnik powinien zapoznać się z instrukcją obsługi a nie udawać alfe i omegę. I nic tu nie zmienia czy urządzenie z biedronki czy z innego źródła, po prostu kobieta wybrała trasę przełajową ewentualnie terenową i urządzenie prowadziło prawidłowo, ot cała przyczyna.

Ps. dobrze że nie kąpała dziecka w zmywarce do naczyńSmile
Odpowiedz
#4
Tak jak mówisz koroner, albo sprzet z biedroniki lub wybrała trase przełajową lub tez nie zapoznała sie z instrukcja. Prawa jet taka ze nie trzeba ufac nawigacji w 100%.
Odpowiedz
#5
Z biedronki , nie z biedronki , jeździłem i jeżdżę na nawigacjach z najwyższej półki z najnowszymi mapami i nie raz już wyprowadziły mnie w kozi róg w wielu zakątkach europy . Jednak nadal stara podarta mapa zdaje najlepszy egzamin ;-)
Odpowiedz
#6
Urządzenie może być Piotrek z najwyższej półki ale mapa jest lipa. To zostaje tylko stara podarta mapa ;-)
Odpowiedz
#7
Z tym tez niema problemu ,choć ja się nie znam , ale w firmie są informatycy z doświadczeniem także nie ma lipy ;-) Ale mapa to podstawa .
Odpowiedz
#8
Nawigacji nigdy do końca nie można bezgranicznie ufać.U mnie w mobilku jest zawsze dobra sprawdzona mapa w wersji papierowej.Czasem się przydaje,bo nawigacja to tylko urządzenie i jak się jeszcze odpowiednio je nie poustawia to potrafi przeciągnąć i na szlak pieszy plus ścieżki rowerowe i drogi gruntowe :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości